chintzes اداره بهداشتی دامپزشکی نیروی انتظامی

chintzes: اداره بهداشتی دامپزشکی نیروی انتظامی پلمپ 1 واحد قصابی متخلف رییس اداره دامپزشکی شهرستان شوشتر

گت بلاگز اخبار اجتماعی رابطه بین سلفی‌های موبایلی و عمل‌های جراحی قشنگی

نتایج تحقیقات تازه نشان می‌دهد کسانی که با گوشی هوشمند زیاد از خودشان عکس‌های سلفی می‌گیرند، احتمال زیادی دارد که در معرض عمل‌های جراحی قشنگی قرار بگیرند.

رابطه بین سلفی‌های موبایلی و عمل‌های جراحی قشنگی

رابطه بین سلفی های موبایلی و عمل های جراحی قشنگی

عبارات مهم : تصویر

نتایج تحقیقات تازه نشان می دهد کسانی که با گوشی هوشمند زیاد از خودشان تصویر های سلفی می گیرند، احتمال زیادی دارد که در معرض عمل های جراحی قشنگی قرار بگیرند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، یک موسسه تحقیقاتی به تازگی گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد دوربین جلوی گوشی های هوشمند که به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا تصویر های سلفی از خود بگیرند، سایز واقعی بینی و سایر اعضای صورت را عوض کردن داده و حدود ۳۰ درصد بزرگتر از حالت واقعی آن نشان می دهد.

این امر به این علت است که دوربین جلوی گوشی های هوشمند حتی در گوشی های پرچمدار و تازه که کیفیت عکاسی دوربین جلوی آن نیز بالاست، به علت آنکه این دوربین از فاصله بسیار نزدیک نهایتا اندازه یک دست، گرفته می شود و از لنزهای پیشرفته عکاسی نیز محروم هست، سایز و اندازه بینی و سایر اعضای صورت را بسیار بزرگ تر از حد واقعی آن نشان می دهد.

رابطه بین سلفی‌های موبایلی و عمل‌های جراحی قشنگی

حالا بر اساس این نتایج، پژوهشگران معتقدند که هرچه بازدیدکنندگان تصویر های سلفی بیشتری از خود بیندازند، احتمال آنکه به عمل های جراحی قشنگی بینی و سایر اجزای صورتشان روی آورند، بسیار بالاتر می رود. چراکه آن ها تصویر های سلفی را مبنای قشنگی خود قرار می دهند و هنگامی که که در این گونه تصویر ها، تصویر قشنگ و درستی از خود را نمی بینند، تصور می کنند که اجزای صورتشان مسئله دارد و باید با عمل های جراحی قشنگی آن را برطرف کنند.

شاید باور این مساله جهت بسیاری سخت باشد ولی طبق این گزارش ها، بالغ بر ۵۵ درصد افرادی که در سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی تحت عمل جراحی قشنگی قرار گرفته اند، اذعان کرده اند که می خواهند در تصویر های سلفی زیباتر بیفتند.

نتایج تحقیقات تازه نشان می‌دهد کسانی که با گوشی هوشمند زیاد از خودشان عکس‌های سلفی می‌گیرند، احتمال زیادی دارد که در معرض عمل‌های جراحی قشنگی قرار بگیرند.

این در حالیست که در سال ۲۰۱۶ رقم مذکور ۴۲ درصد از بازدیدکنندگان و افراد را تشکیل می داد که آمار رو به رشد از عمل های جراحی و کشش به سمت و سوی تصویر های سلفی زیباتر به وضوح نشان دهنده آن است که این مساله در سال های آینده رو به وخامت خواهد رفت.

واژه های کلیدی: تصویر | جراحی | دوربین | عمل جراحی | گوشی هوشمند | گوشی های هوشمند | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog