chintzes اداره بهداشتی دامپزشکی نیروی انتظامی

chintzes: اداره بهداشتی دامپزشکی نیروی انتظامی پلمپ 1 واحد قصابی متخلف رییس اداره دامپزشکی شهرستان شوشتر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد / تراشتگن

دروازه بان بارسلونا اعتقاد است رفتن نیمار از بارسلونا باعث قدرتمندتر شدن این تیم شده است است.

با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد / تراشتگن

تراشتگن: با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد

عبارات مهم : بازیکن

دروازه بان بارسلونا اعتقاد است رفتن نیمار از بارسلونا باعث قدرتمندتر شدن این تیم شده است است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکرنت، مارک آنده تراشتگن دروازه بان آلمانی بارسلونا این روزها به یکی از عالی ترین دروازه بانان دنیا تبدیل شده است هست. نمایش خوب این دروازه بان در تیم بارسلونا باعث شده است است تا او به رقیب جدی نویر در تیم ملی آلمان نیز تبدیل شود.

تراشتگن راجع به تاثیر نیمار در تیم بارسلونا و رفتن او از این تیم گفت: نیمار تاثیر خیلی زیادی در تیم ما داشت و بازیکن مهمی جهت ما بود. او نقش خیلی زیادی در تیم ما داشت و در مدتی که در تیم بود در موفقیت های تیم خیلی موثر و خوب بازی کرد. تصمیمی که او گرفت تا بارسلونا را ترک کند یک تصمیم فردی بود. شاید او به دنبال کسب افتخارات شخصی از بارسلونا رفت. در هر صورت او بازیکنی است که خودش تصمیم گرفت تا از تیم برود.

با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد / تراشتگن

بازیکنان تازه و خوبی نیز به تیم ما اضافه شدند ولی خب از الان نمی شود راجع به آنها صحبت پرداخت. در هر صورت من فکر می کنم که بارسلونا بعد از رفتن نیمار قدرتمندتر هم شده است هست. این را نیز باید در نظر بگیرید که الان دمبله دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته شود و کوتینیو به تازگی به تیم ما اضافه شده است است.

او در ادامه صحبت های خود گفت: کوتینیو فرد بسیار آرام و مهربانی است که از نظر تکنیک فوتبالی در سطح بالایی برخوردار هست. توصیه مهم و خوب راجع به او این است که کوتینیو اسپانیایی می داند و همین باعث می شود که خیلی خوب با بقیه ارتباط برقرار کند. دمبله نیز باید هر چه سریع تر زبان یاد بگیرد. دانستن زبان خیلی به بازیکن کمک می کند تا موانع پیش روی خود را کنار بزند. راجع به والورده سرمربی تیم نیز باید بگویم که او مربی مهمی جهت ما هست. او سرمربی بیلبائو بوده است و به خوبی می داند که ما از چه نقاطی ضربه می خوردیم. بارسا هر لحظه برابر بیلبائو مسئله داشت و او به خوبی از این عنوان مطلع بود. من مطمئن هستم او می تواند در ادامه فصل ما را نیرومند تر از قبل نیز بکند.

دروازه بان بارسلونا اعتقاد است رفتن نیمار از بارسلونا باعث قدرتمندتر شدن این تیم شده است است.

بارسلونا باید سه شنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در لندن برابر تیم چلسی به میدان بروند. دیداری که از حساسیت بالایی جهت دو تیم برخوردار است و تراشتگن همراه سایر بازیکنان بارسلونا خودشان را به لندن رساندند.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | بارسلونا | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog