chintzes اداره بهداشتی دامپزشکی نیروی انتظامی

chintzes: اداره بهداشتی دامپزشکی نیروی انتظامی پلمپ 1 واحد قصابی متخلف رییس اداره دامپزشکی شهرستان شوشتر

گت بلاگز فرهنگی هنری داریوش اسدزاده به پاس 75 سال حضور در عرصه هنر در ایوان شمس تجلیل شد

مستند «زندگی و دیگر هیچ» به پاس 75 سال خدمت این هنرمند به هنر تئاتر، سینما و تلویزیون تولید و در ایوان شمس به نمایش گذاشته شد.

داریوش اسدزاده به پاس 75 سال حضور در عرصه هنر در ایوان شمس تجلیل شد

به گزارش خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ مراسم تجلیل از داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت عصر دوشنبه 25 اردیبهشت ماه و همچنین رونمایی از مستند «زندگی و دیگر هیچ» ساخته ابراهیم شفیعی و با حضور جمع کثیری از دوستداران این هنرمند و بازیگران تئاتر سینما و تلویزیون برگزار شد.

عبارات مهم : ایران

داریوش اسدزاده بعد از تجلیل در جمله هایی کوتاه بیان کرد: از دیدن این فیلم ناراحت نشوید آیا که هر وقت خودم نگاه می کنم، گریه می کنم. هم شرمسارم، هم شادمانم، هم تنگدل.
این هنرمند در ادامه از عوامل فیلم «زندگی و دیگر هیچ» قدردانی کرد. فیلمی که از سال 90 کلید خورد و ساخته شد.
پوری بنایی هنرمند هم در این مراسم حضور داشت و در سخنانی کوتاه از دست اندرکاران مراسم تجلیل درخواست کرد فقط از پیر بازیگر کشور عزیزمان ایران داریوش اسدزاده سخن بگویند.
وی گفت: امروز روز بزرگداشت داریوش اسدزاده هست؛ این هنرمند سال ها جهت هنر کشور عزیزمان ایران درخشیده هست، بنابراین تقاضای ما این است فقط راجع به این بزرگ مرد در این مراسم صحبت کنیم.
علی شاه حاتمی کارگردان که در این مراسم از او تجلیل شد، در سخنانی گفت: داریوش اسدزاده عزیز، تو اگر فیلمت را نگاه می کنی، و بغض و گریه می کنی، بازیگران و صورت های معروف امروز روزهایشان را نگاه می کنند و گریه می کنند. خدا را شکر که هیچ مسئولی در این مراسم حضور ندارد.
این کارگردان سپس گفت: آن کسانی که سینمای کشور عزیزمان ایران را به خاطر جوایز بین المللی که گرفته اند، محکوم به سیاه نمایی می کنند، ثابت کردند سیاه نماتر از خودشان هیچ کسی وجود ندارد.
ابراهیم شفیعی گارگردان مستند «زندگی و دیگر هیچ» نیز در سخنانی کوتاه به تلاش های عوامل فیلم اشاره کرد که باعشق راجع به داریوش اسدزاده فیلم ساختند و هیچ کس در این راه خسته نشد آیا که بسیار برایشان لذت بخش بود.
در بخشی از این مراسم داریوش اسدزاده و عوامل مستند «زندگی و دیگر هیچ» در غیبت مسئولان فر هنگی هنری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تجلیل شدند.
تابلو فرش این هنرمند به همراه تنی دیگر از بازیگران و صورت های معروف دیگر از جمله فریده سپاه منصور، علیرام نورایی و همچنین عوامل فیم مستند به آنها اهدا شد.
احترام برومند نیز در این مراسم حضور داشت و تابلو فرشی از صورت زنده یاد داود رشیدی به همسرش در این مراسم اهدا شد.
در آخر این مراسم از فیلم مستند داریوش اسدزاده رونمایی شد و حاضران به تماشای این مستند نشستند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | مستند | هنرمند | داریوش اسدزاده | داریوش اسدزاده | مستند | مستند زندگی و دیگر هیچ

داریوش اسدزاده به پاس 75 سال حضور در عرصه هنر در ایوان شمس تجلیل شد

داریوش اسدزاده به پاس 75 سال حضور در عرصه هنر در ایوان شمس تجلیل شد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog